نشست آموزشی پژوهشی مسئولان دانشکده با معاون آموزش و پژوهش دانشکده

رئیس و مدیران دانشکده قم در دیدار با آقای دکتر مهدی زریباف، به هم اندیشی در زمینه مسائل آموزشی و پژوهشی پرداختند. در این نشست، حجه الاسلام و المسلمین صاحب فصول، رئیس شعبه قم، ضمن بیان ضرورت گسترش رشته و افزایش پذیرش دانشجو در شعبه قم برای سالهای آتی، به سیاست و رویکرد جدید وزارت علوم در زمینه ارتقای رشد کیفی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی اشاره کرده و خواستار اهتمام بیشتر مسئولان دانشکده به ترمیم و توسعه هیات علمی بر اساس استانداردهای وزارت علوم شد. از محورهای دیگر این نشست، بررسی و آمایش فعالیتها و برنامه های پژوهشی دانشکده بود. آقای دکتر رستمی گزارشی از چارت سازمانی پژوهش در دانشکده قم را بیان کرد و وضعیت فعلی انتشارات دانشکده اصول الدین را تبیین و موقعیت ممتاز آن به عنوان یک ناشر دانشگاهی را یادآور شد و آماری کلی از آثار منتشر شده را به آگاهی رسانید.
در پایان، دکتر زریباف بر جذب اعضای هیات علمی جدید متناسب با نیاز رشته های موجود و نیز رشته هایی که در چشم انداز دانشکده پیش بینی شده است، تاکید نمود.

اخبار
1400/02/26
به گزارش روابط عمومی دفتر آیت الله اراکی رئیس دانشکده اصول الدین به مناسبت رویدادهای اخیر در فلسطین،معظم له بیانیه ای را خطاب به جبهه مقاومت صادر نمودند. متن عربی...
1400/02/25
متن پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
ماه مبارک رمضان، ماه بندگی، دلدادگی و تعبد در محضر حضرت دوست و سرچشمه جوشان رحمت الهی در محراب عشق است، عید سعید فطر...
1400/02/25
در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام سید مرتضی صاحب فصول ریاست اسبق دانشکده حکم آقای دکتر مهدی لطفی نیز قرائت گردید.
در این حکم خطاب به آقای...
1400/01/15
بنابر گزارش بخش پژوهش دانشکده اصول الدین قم، جلد دوم از کتاب تاریخ تفسیر قرآن به تازگی از چاپ خارج شد.
تاریخ تفسیر قرآن که به معرفی تفاسیر، مفسران و تطورات...
کلیه حقوق این پایگاه متعلق است به
دانشکده اصول الدین قم