چاپ جلد دوم از کتاب تاریخ تفسیر قرآن
بنابر گزارش بخش پژوهش دانشکده اصول الدین قم، جلد دوم از کتاب تاریخ تفسیر قرآن به تازگی از چاپ خارج شد.
تاریخ تفسیر قرآن که به معرفی تفاسیر، مفسران و تطورات تفسیری قرن های مختلف اختصاص دارد، از سوی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و تحت نظارت حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر بابایی در حال اجر است.
این طرح، جامع‌ترین و کامل‌ترین تاریخ تفسیر قرآن در جهان شیعه و اهل سنت است که به حضور و مشارکت علمی اساتید بسیاری از مراکز علمی حوزوی و دانشگاه کشور در حال اجراست.
جلد دوم این تفسیر که به تازگی به زیور طبع آراسته شده است، به معرفی تفاسیر، مفسران و تطورات تفسیری قرن های چهارم، پنجم و ششم هجری قمری اختصاص دارد که قرن ششم آن با قلم حیدرعلی رستمی از اعضای هئیت علمی دانشکده اصول الدین قم به سرانجام رسیده است.
بازخوانی و بازنویسی مطالب برخی قرن های دیگر این تفسیر که در آینده نزدیک به چاپ خواهد رسید نیز بر عهده عضو هئیت علمی دانشکده اصول الدین بوده است

اخبار
1400/02/26
به گزارش روابط عمومی دفتر آیت الله اراکی رئیس دانشکده اصول الدین به مناسبت رویدادهای اخیر در فلسطین،معظم له بیانیه ای را خطاب به جبهه مقاومت صادر نمودند. متن عربی...
1400/02/25
متن پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
ماه مبارک رمضان، ماه بندگی، دلدادگی و تعبد در محضر حضرت دوست و سرچشمه جوشان رحمت الهی در محراب عشق است، عید سعید فطر...
1400/02/25
در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام سید مرتضی صاحب فصول ریاست اسبق دانشکده حکم آقای دکتر مهدی لطفی نیز قرائت گردید.
در این حکم خطاب به آقای...
1400/01/15
بنابر گزارش بخش پژوهش دانشکده اصول الدین قم، جلد دوم از کتاب تاریخ تفسیر قرآن به تازگی از چاپ خارج شد.
تاریخ تفسیر قرآن که به معرفی تفاسیر، مفسران و تطورات...
کلیه حقوق این پایگاه متعلق است به
دانشکده اصول الدین قم