دکتر لطفی رئیس دانشکده اصول الدین قم با صدور پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به استادان، کارکنان و دانشجویان عزیز تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
ماه مبارک رمضان، ماه بندگی، دلدادگی و تعبد در محضر حضرت دوست و سرچشمه جوشان رحمت الهی در محراب عشق است، عید سعید فطر در حقیقت پایان دل انگیز جشن بندگی در معیادگاه الهی است.
نعمات زیبا و بی‌پایان الهی در ماه مبارک رمضان با حلول عید فطر به پایان می‌رسد. ماهی که نفس کشیدن تسبیح و خواب در آن عبادت محسوب می‌گردید.
در روز عید فطر با بیان این فراز اَلَّلهُمَّ اِنّی اَسْئَلُکَ خَیْرَ ما سَئَلَکَ بِه عِبادُک الصّالِحُونَ وَ اَعوذُ بِکَ مِمَّا اسْتَعاذَ مِنْهُ عِبادُکَ الْمُخلَصُون، امیدواریم در این عید مبارک ، با جشن تولد فطرت خویش، بشارت غفران الهی نصیبمان گردد.
اینجانب ضمن تبریک عید سعید فطر از خداوند متعال مسئلت می نمایم که توفیق حفظ آثار معنوی این ماه را که انس با قرآن و اعمال عبادی همراه بوده است داشته باشیم و هر آنچه که مانع تحقق بندگی بوده ترک کنیم و به تقرب الهی درآییم و با عنایات خاصه بقیه الله الاعظم حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و دعای خیر بانوی باکرامت حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام ‌امانتدار خوبی برای میهمانی‌های این ماه عزیز باشیم.

روابط عمومی دانشکده اصول الدین قم

اخبار
1400/03/24
سامانه Moodle یک بستر نرم افزاری آموزش الکترونیکی است که اجازه می دهد تا استاد و دانشجو در یک بستر الکترونیکی با یکدیگر ارتباط و تعامل داشته باشند.
دسترسی و...
1400/02/29
در این نشست صمیمی ضمن گرامیداشت علامه عسکری(ره) و خدمات ارزنده ایشان به جهان اسلام در ترویج مکتب اهل بیت علیه السلام، در خصوص برنامه تحولی و چشم انداز پیش...
1400/02/29
صبوری مردم فلسطین و نیروهای مقاومت، و این مبارزۀ قهرمانانه و شجاعانه با دشمنی صهیونیست‌ها، به‌تنهایی،پیروزی بزرگی است که در ادامه،پیروزی بزرگ‌تری را با آزادسازی قدس شریف و همۀ سرزمین...
1400/02/26
به گزارش روابط عمومی دفتر آیت الله اراکی رئیس دانشکده اصول الدین به مناسبت رویدادهای اخیر در فلسطین،معظم له بیانیه ای را خطاب به جبهه مقاومت صادر نمودند. متن عربی...
کلیه حقوق این پایگاه متعلق است به
دانشکده اصول الدین قم