دیدار معاون پژوهش پردیس فارابی دانشگاه تهران از دانشکده اصول الدین قم
دکتر سیدمحمد موسوی مقدم، معاون پژوهش پردیس فارابی دانشگاه تهران با مدیریت پژوهش و امور انتشارات دانشکده اصول الدین قم، دیدار کرد.
در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطره استاد فقید حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالرضا زاهدی قدس سرّه، در مورد مسائل مختلف پژوهشی گفتگو و تبادل نظر شد.
در ادامه این دیدار که دکتر رصافی مدیر آموزش دانشکده اصول الدین نیز حضور یافت، برخی مسائل آموزشی و پژوهشی به بحث گذاشته شد و از تجربیات دانشگاه تهران در این مسائل استفاده گردید.

اخبار
1400/07/21
به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و پایداری شرایط شیوع ویروس کرونا، همانند ۳ ترم گذشته تمامی دانشجویان به جز آن‌هایی که...
1400/06/08
دکتر سیدمحمد موسوی مقدم، معاون پژوهش پردیس فارابی دانشگاه تهران با مدیریت پژوهش و امور انتشارات دانشکده اصول الدین قم، دیدار کرد.
در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطره...
1400/04/27
به منظور آشنایی با دیدگاه های مسئول کتابخانه پژوهشکده حج و زیارت و استفاده از تجربه های نامبرده در امر فهرست نویسی کتابها و چگونگی ورود اطلاعات کتاب در سامانه...
1400/04/19
انتشارات دانشکده اصول الدین و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برای چاپ کتاب « کرونا، دین و الهیات» تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
به گزارش مدیریت امور پژوهش و انتشارات دانشکده، این...
کلیه حقوق این پایگاه متعلق است به
دانشکده اصول الدین قم