محکومیت به آتش کشاندن دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف
در پی به آتش کشیده شدن دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، بسیج دانشکده اصول الدین قم با صدور بیانیه ای این اقدام را محکوم کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
به نام خدایی که خاک آفرید کزان خاک انسان پاک آفرید

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ
و آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفرگاهی و دوزخی باز می گردند. (سوره شعرا آیه ۲۲7)

کسانی که دم از آزادی می زنند، کسانی که دم از انسانیت میزنند، کسانی که خود را به اصطلاح دانشجو نامیده و هیچ فرقی با تروریست های داعشی ندارند، در عملی خرابکارانه دفتر بسیج دانشگاه شریف را به آتش کشیده و ذات و طینت پلشت خود را به رخ کشاندند، کسی که دست به خرابکاری و جنایت میزند دانشجو نیست بلکه از ریشه و تبار هند جگر خوار است، این واقعه نشان داد بلکه مزدورانی همچو مریم رجوی هنوز وجود دارند و سعی به لجن کشیدن محیط دانشگاه را دارند، اسم دانشجو نهادن بر این جماعت ننگ است و از اخلاق دور، دانشجویان واقعی همیشه خود را ثابت کرده و تا پای جان از عقاید و تفکرات عقلانی خود دفاع کرده، شهدای دانشجوی 16 آذر 1332 نشان دادند فطرت دانشجو بر خلاف استکبار و استعمار است، شهیدان مصطفی بزرگ نیا، احمد قندچی و مهدی شریعت رضوی نشان افتخاری هستند بر نام دانشجو و یا ۱۳ آبان 1358 دانشجویان و دانش آموزان به جهانیان نشان دادند که دانشجوی انقلابی تاب و تحمل توطئه و آتش افروزی را ندارد و اگر خونشان به جوش آید برخوردی قاطعانه خواهند داشت.

در این روز ها کاسه لیسان به دنبال دلار های سعودی و آمریکایی هستند، کسانی از حقوق بشر و آزادی زنان حرف می زنند، که خوی وحشی گری و بی عدالتی های آنها بر کسی پوشیده نیست.
می زنند، می کشند، زجر می دهند، و هشتگ اعدام نکنید را تبلیغ می کنند، این واقعه به خوبی بیان کرد که این جماعت به دنبال تخریب ایران هستند و نه به دنبال عدالت دروغین شان و در عین حال فطرت خون خواری و آشوب انگیزی خود را نمایان ساختند.

و در رابطه قصاص در قرآن آیه 179 سوره بقره گفته شده است:

وَلَكُمْ فِي الْقِصَاصِ حَيَاةٌ يَا أُولِي الْأَلْبَابِ لَعَلَّكُمْ تَتَّقُونَ

ای عاقلان، حکم قصاص برای حفظ حیات شماست تا مگر تقوا پیشه کنید.

این تهی مغزان صهیونیست بدون اینکه بدانند بسیج دفتر و مقر نمیخواهد و جای بسیج و بسیجی در میدان عمل است نه یک اتاق و ساختمان، دست به خرابکاری های خجالت آوری می زنند. بسیجیان همواره نشان دادند مرد میدانند و در موقع نیاز به ثانیه نکشیده قد علم کرده و سینه سپر می کنند تا کسی را یاری دهند، در سالهای اخیر در حوادثی همچون سیل، زلزله و غیره اولین نهاد و نیرویی که به کمک مردم رفت بسیج بود بس.

امام خمینی (ره) فرمودند: ما را بکشید ملت ما بیدار تر می شود.

سخن از نیمه بریدم که نگه کردم و دیدم
که به پایان رسدم عمر و به پایان نرسانم

اخبار
1401/10/05

به اطلاع متقاضيان ثبت نام و انتخاب رشته برای ظرفیت های خالی مانده رشته محلهايي که در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی
سراسري سال 1401 تکمیل نگردیده، میرساند پذيرش در این...
1401/09/27
در پی به آتش کشیده شدن دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، بسیج دانشکده اصول الدین قم با صدور بیانیه ای این اقدام را محکوم کرد.
متن این بیانیه به...
1401/09/14
بسمه تعالی
به اطلاع دانشجویان عزیز دانشکده میرسانیم مراسم گرامیداشت روز دانشجو روز پنج شنبه مورخ 1401/09/24 راس ساعت 12:30 صبح در تالار علامه عسکری دانشکده برقرار میباشد . حضور...
کلیه حقوق این پایگاه متعلق است به
دانشکده اصول الدین قم