دانشکده اصول الدين
صفحه نخست دانشکده علامه سيد مرتضي عسکري تأليفات
علامه عسکري(ره)
مقالات انتشارات پايان نامه ها کتابخانه ارتباط با ما
اطلاعات آموزشي
دانشجويي و امور فرهنگي
مقررات و آيين نامه ها

جشن بزرگ ميلاد پيامبر اکرم (ص)، روز دانشجو، فارغ التحصيلي

به ميمنت تقارن سالروز ميلاد مبارک و ميمون پيامبر نور و رحمت، محمد مصطفي (ص)؛ و 16 آذر، روز دانشجو، در آذرماه امسال (1396)، جشن باشکوهي در سالن علامه عسکري دانشکده برگزار گرديد. در اين جشن بزرگ، که با اجراي برنامه¬هاي متنوع فرهنگي و شاد همراه بود، براي بيش از 100 نفر از دانش آموختگان سالهاي گذشته دانشکده نيز مراسم و جشن فارغ التحصيلي برگزار گرديد و به هر کدام از آنان لوح تقدير و شاخه گل اهدا گرديد.

سخنان و نکته¬هاي اخلاقي حجت الاسلام محمدي به مناسبت سالروز ميلاد پيامبر اکرم، خوش آمد گويي دکتر شريف عسکري سرپرست محترم دانشکده، مداحي يکي از دانشجويان دانشکده، پخش سرود و کليپ هاي مختلف به مناسبت ميلاد و روز دانشجو، تهيه و پخش کليپ تقدير از تلاشهاي سردار سليماني در مقابله با داعش، همخواني سوگند نامه فارغ التحصيلي از جمله برنامه¬هاي مختلف اين مراسم بود.

پس از اتمام مراسم، دانشجويان به صورت منفرد و دسته جمعي با يکديگر و نيز با اساتيد خود عکس گرفتند و در پايان، کيک مخصوص روز دانشجو و ميلاد پيامبر اکرم برش و بين دانشجويان تقسيم گرديد.

بسم الله الرحمن الرحيم

ما دانش‌آموختگان دانشکده اصول دين، اينک که با عنايت الهي دوره تحصيلي خود را به پايان رسانده و در شرف پذيرش مسئوليت‌هاي خطير قرار گرفته‌ايم از نخستين قدم ، با ايماني كامل و اعتقادي تمام به آفريننده بزرگ جهان هستي، به كتاب آسماني خود سوگند ياد مي¬كنيم در انجام اين وظيفه حساس كوتاهي ننماييم و در خدمت به مردم و ميهن اسلامي عزيز، آنطور كه شايسته مقام رفيع انسانيت است سعي و تلاش نماييم و عطوفت انساني، عزت و حرمت حرفه¬اي، و مصلحت و منفعت را همواره در راه خدمت به مردم مد نظر قرار دهيم.

من به خداوند سبحان قسم ياد مي کنم که همواره راستي و صداقت را پيشه خود سازم و مسئوليتي که به عهده ام گذاشته شده به نحو احسن و با کمال دقت انجام دهم.

اينك با پيماني استوار اين سوگند نامه را به عنوان سند شرافت فردي خويش با قلم عشق به مردم امضاء مي نمايم.

/td>
تقويم دانشگاهي
نيمسال اول سال تحصيلي 96ـ1395
انتخاب واحد 15/6/95 تا 18/6/95
درخواست ميهماني يک ماه قبل از شروع ترم
شروع نيمسال 1/7/95
پايان نيمسال 7/11/95
شروع کلاس ها 3/7/95
پایان کلاس ها 23/10/95
حذف و اضافه 17/7/95 تا 19/7/95
حذف اضطراری 14/10/95 تا 15/10/95
امتحانات 25/10/95 تا 7/11/95

تذکرات مهم: انتخاب واحد بصورت اينترنتي و فقط در بازه زماني اعلام شده انجام خواهد شد.
در صورت داشتن بدهي با مراجعه به امور مالي نسبت به تسويه آن اقدام نماييد درغير اينصورت اجازه ورود به سيستم و ثبت انتخاب واحد نخواهيد داشت.
پس از انجام هر يک از فرايند (انتخاب واحد)، (حذف و اضافه) يا (حذف اضطراري) جهت تاييد و ثبت نهايي به مسئول آموزش مراجعه کنيد.

دانشکده اصول الدين