دانشکده اصول الدين
صفحه نخست دانشکده علامه سيد مرتضي عسکري تأليفات
علامه عسکري(ره)
مقالات انتشارات پايان نامه ها کتابخانه ارتباط با ما
اطلاعات آموزشي
دانشجويي و امور فرهنگي
مقررات و آيين نامه ها

آغاز طرح بخشودگي جرايم بدهکاران معوق صندوق رفاه دانشجويان

مشاور وزير و رئيس صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم اعلام کرد: طرح بخشودگي پنجاه تا صد در صدي جرايم بدهکاران معوق صندوق رفاه دانشجويان و تقسيط مجدد بدهي آنان از امروز 20 مرداد آغاز و تا 10 شهريورماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومي صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، ذوالفقار يزدان مهر با اعلام اين خبر اظهار داشت: صندوق رفاه دانشجويان در راستاي اجراي سياست خدمات رساني توأم با کرامت انساني به دانشجويان و دانش آموختگان و براي مراعات و رفاه حال دانش آموختگان بدهکار و فراهم ساختن تسهيلاتي جهت بازپرداخت بدهي بدهکاران معوق و با توجه به فرا رسيدن اعياد بزرگ قربان و غدير، طرح بخشودگي 50 تا 100 درصدي جرايم بدهکاران به صندوق رفاه دانشجويان و تقسيط مجدد بدهي آنان را اجرا مي کند.

وي افزود: در اجراي اين طرح دو گزينه براي دانش آموختگان در نظر گرفته شده است، در گزينه اول، دانش آموختگان مي توانند با بازپرداخت کل بدهي خود به صورت يکجا از بخشش صد در صدي جرايم بهره مند شوند.

يزدان مهر در ادامه گفت: در گزينه دوم دانش آموختگان مي توانند با بازپرداخت 50 درصد از جريمه خود از بخشودگي مابقي جريمه و تقسيط مجدد کل بدهي در 6 ماه برخوردار شوند و افرادي که از اين گزينه استفاده کرده و دفترچه اقساط جديد 6 ماهه دريافت مي کنند در صورتي که 3 قسط آنها معوق شود، 50 درصد جريمه بخشيده شده لغو و مجدداً به سرجمع بدهي آنها اضافه مي شود.

رئيس صندوق رفاه دانشجويان در پايان افزود: دانش آموختگان جهت استفاده از اين طرح مي توانند صرفاً با مراجعه به پرتال دانشجويي صندوق رفاه دانشجويان به آدرس bp.swf.ir و انتخاب گزينه طرح بخشودگي از مزاياي آن بهره مند شوند.

/td>
تقويم دانشگاهي
نيمسال اول سال تحصيلي 96ـ1395
انتخاب واحد 15/6/95 تا 18/6/95
درخواست ميهماني يک ماه قبل از شروع ترم
شروع نيمسال 1/7/95
پايان نيمسال 7/11/95
شروع کلاس ها 3/7/95
پایان کلاس ها 23/10/95
حذف و اضافه 17/7/95 تا 19/7/95
حذف اضطراری 14/10/95 تا 15/10/95
امتحانات 25/10/95 تا 7/11/95

تذکرات مهم: انتخاب واحد بصورت اينترنتي و فقط در بازه زماني اعلام شده انجام خواهد شد.
در صورت داشتن بدهي با مراجعه به امور مالي نسبت به تسويه آن اقدام نماييد درغير اينصورت اجازه ورود به سيستم و ثبت انتخاب واحد نخواهيد داشت.
پس از انجام هر يک از فرايند (انتخاب واحد)، (حذف و اضافه) يا (حذف اضطراري) جهت تاييد و ثبت نهايي به مسئول آموزش مراجعه کنيد.

دانشکده اصول الدين