دانشکده اصول الدين
صفحه نخست دانشکده علامه سيد مرتضي عسکري تأليفات
علامه عسکري(ره)
مقالات انتشارات پايان نامه ها کتابخانه ارتباط با ما
اطلاعات آموزشي
دانشجويي و امور فرهنگي
مقررات و آيين نامه ها

نشست نمايندگان دانشکده اصول¬الدين قم با اعضاي هيئت رئيسه اتاق بازرگاني- 27/5/97

نمايندگان دانشکده اصول¬الدين قم با اعضاي هيئت رئيسه اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي استان قم ديدار و گفتگو کردند.

در اين ديدار که در راستاي تشکيل مجمع خيرين دانشکده اصول¬الدين قم صورت گرفت، زمينه¬هاي بهره-مندي دانشکده از مساعدت¬هاي اتاق بازرگاني مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

حجت الاسلام و المسلمين عطارزاده معاون اداري مالي سازمان مرکزي دانشکده اصول¬الدين در اين نشست، ضمن اظهار خرسندي از فرصت ملاقات با هيئت رئيسه اتاق بازرگاني، با اشاره به پيشينه دانشکده به شرح خدمات علمي، ديني و فرهنگي مؤسس فقيد آن مرحوم علامه سيد مرتضي عسکري(ره) در ايران و ديگر کشورهاي اسلامي پرداخت و بازتاب تأليفات وي در جهان اسلام و نقش به سزاي آنها در جذب شمار زيادي از مخاطبان به تشيع را کم¬نظير برشمرد و خواستار مشارکت اعضاي اتاق بازرگاني در استمرار حرکت اين مرکز دانشگاهي به عنوان يکي از يادگارهاي ماندگار علامه عسکري شد.

مهدي شهيدي مدير اداري مالي مرکز قم نيز با برشمردن زمينه¬هاي مشارکت اعضاي اتاق بازرگاني به عنوان نمايندگان بخش بازرگاني، صنعت، کشاورزي و صادرات استان در حمايت از مراکز علمي دانشگاهي، ضمن طرح درخواست عضويت 2 تن از اعضاي فعال اتاق بازرگاني در مجمع خيرين دانشکده و معرفي و جذب خيرين در راستاي رفع نيازهاي مالي، فرهنگي و عمراني دانشکده، تأمين سپرده جهت اعطاي تسهيلات قرض الحسنه به دانشجويان را اولين زمينه براي آغاز مشارکت عملي اتاق بازرگاني در حمايت از اقدامات مجمع خيرين دانست که مورد استقبال هيئت رئيسه اتاق بازرگاني قرار گرفت.

همچنين سيد مجتبي اسماعيلي طبا دبير مجمع خيرين دانشکده اصول¬الدين قم با تجليل از نقش مؤثر خيرين در زمينه¬هاي ساخت مسجد، مدرسه، مسکن و ساير امور خيريه، ضرورت سوق دادن خيرين، نيکوکاران و واقفين را به سمت حمايت از مراکز علمي آموزشي يادآور شد و کمک به نشر افکار و آراء و تأليفات مرحوم علامه عسکري را حمايت از ميراث تشيع دانست.

آقاي ابوالفضل خاکي، رئيس و ساير اعضاي هيئت رئيسه اتاق بازرگاني صنايع، معادن و کشاورزي استان قم نيز ضمن استقبال از پيشنهادهاي مطرح شده، آمادگي خود را براي حمايت از فعاليت¬هاي دانشکده اصول-الدين قم و همکاري با مجمع خيرين اعلام نمودند و بر پيگيري موضوع در جلسات اتاق بازرگاني با حضور ساير اعضا و نمايندگان تأکيد کردند.

/td>
تقويم دانشگاهي
نيمسال اول سال تحصيلي 96ـ1395
انتخاب واحد 15/6/95 تا 18/6/95
درخواست ميهماني يک ماه قبل از شروع ترم
شروع نيمسال 1/7/95
پايان نيمسال 7/11/95
شروع کلاس ها 3/7/95
پایان کلاس ها 23/10/95
حذف و اضافه 17/7/95 تا 19/7/95
حذف اضطراری 14/10/95 تا 15/10/95
امتحانات 25/10/95 تا 7/11/95

تذکرات مهم: انتخاب واحد بصورت اينترنتي و فقط در بازه زماني اعلام شده انجام خواهد شد.
در صورت داشتن بدهي با مراجعه به امور مالي نسبت به تسويه آن اقدام نماييد درغير اينصورت اجازه ورود به سيستم و ثبت انتخاب واحد نخواهيد داشت.
پس از انجام هر يک از فرايند (انتخاب واحد)، (حذف و اضافه) يا (حذف اضطراري) جهت تاييد و ثبت نهايي به مسئول آموزش مراجعه کنيد.

دانشکده اصول الدين