دانشکده اصول الدين
صفحه نخست دانشکده علامه سيد مرتضي عسکري تأليفات
علامه عسکري(ره)
مقالات انتشارات پايان نامه ها کتابخانه ارتباط با ما
دانشجويي و امور فرهنگي

مراسم توديع و معارفه رياست محترم دانشکده قم

روز شنبه 14/2/1398 مراسم تکريم جناب حجت الاسلام و المسلمين حاج شيخ علي محمودي و نيز معارفه جناب حجت الاسلام و المسلمين سيد مرتضي آل صاحب فصول به عنوان رياست مرکز قم با حضور اعضاي هيات علمي، کارمندان و کارکنان دانشکده در سالن علامه معرفت برگزار گرديد.

در ابتداي جلسه دکتر شهيدي، سرپرست معاونت اداري مالي، ضمن بازگويي برخي سجاياي اخلاقي حجت الاسلام و المسلمين محمودي و يادآوري منش پدرانه ايشان در مديريت دانشکده، به نمايندگي از اساتيد و هيات علمي از ايشان تقدير و تشکر نمودند و سپس به برخي از سوابق علمي و مديريتي حجت الاسلام و المسلمين صاحب فصول اشاره کردند. در ادامه آقايان محمدي و منصورنژاديان به نمايندگي از ساير کارمندان و پرسنل دانشکده مراتب سپاس و تقدير خود را از زحمات و تلاشهاي بي دريغ حاج آقا محمودي ابراز نمودند.

حجت الاسلام و المسلمين محمودي در اين جلسه با يادآوري تاريخچه آشنايي شان با علامه عسکري (ره) و نحوه تاسيس دانشکده، به برخي از اقدامات انجام شده پرداختند و بيان کردند که با توجه به شناختي که در اين مدت از جناب آقاي صاحب فصول پيدا کرده اند ايشان مي تواند در اين سمت تحولات مثبتي ايجاد نمايد.

حجت الاسلام و المسلمين صاحب فصول نيز، ضمن يادآوري حلول ماه مبارک رمضان و لزوم آمادگي روحي و معنوي براي ورود به ميهماني خداوند و آداب آن، از تلاشهاي خالصانه و خدمات ارزنده حجت الاسلام و المسلمين محمودي تشکر نموده، ابراز اميدواري کردند ايشان نيز در پايان ماموريت خود پرونده درخشاني داشته باشند.

ايشان در ادامه از همکاري با پرسنل موجود در راه پيشبرد اهداف علامه عسکري (ره) و عدم تعويض يا تعديل نيروها سخن گفتند و مطرح کردند در شرايط حاضر کساني مي توانند منشا اثر و خدمات باشند که خالصانه و با عشق به دانشکده و علامه عسکري(ره) کار کنند و با جديت و تلاش از تمام وقت خود نهايت استفاده را ببرند. توانمندي لازم در حيطه کاري و کسب مهارتهاي لازم و نيز صرفه جويي حداکثري در محيط کاري از جمله سفارهاش هاي پاياني ايشان به پرسنل دانشکده بود.

در پايان، هدايايي از طرف دانشکده و کارمندان به حجت الاسلام و المسلمين محمودي اهدا گرديد و متقابلا ايشان نيز هدايايي به کارمندان و اساتيد دانشکده اهدا نمودند.

دانشکده اصول الدين