دانشکده اصول الدين
صفحه نخست دانشکده علامه سيد مرتضي عسکري تأليفات
علامه عسکري(ره)
مقالات انتشارات پايان نامه ها کتابخانه ارتباط با ما
دانشجويي و امور فرهنگي

ديدار رياست دانشکده اصول الدين قم با دبير کل سازمان ملي يونسکو در ايران

حجت الاسلام و المسلمين سيد مرتضي صاحب¬فصول رئيس دانشکده اصول الدين قم، دکتر حسين شريف عسگري مدير آموزش و مهدي شهيدي مدير اداري مالي دانشکده با دکتر حجت الله ايوبي دبير کل سازمان ملي يونسکو در ايران ديدار و گفتگو کردند.

در اين ديدار، رئيس دانشکده اصول¬الدين قم با يادآوري پيشينه تأسيس و فعاليت دانشکده در عراق و ايران، برخي اهداف مرحوم علامه سيد مرتضي عسکري(ره) از تأسيس اين دانشکده را برشمرد و به ذکر گوشه¬اي از خدمات علمي، پژوهشي، ديني و اجتماعي مؤسس فقيد دانشکده پرداخت.

وي با تشريح وضعيت جاري رشته¬ها و مقاطع تحصيلي دانشکده در شعبه¬هاي تهران، قم، دزفول و ساوه و برنامه جذب دانشجويان خارجي، درخواست¬هاي خود را از آن سازمان بيان کرد.

دکتر حجت الله ايوبي نيز با تجليل از شخصيت و خدمات مرحوم علامه عسکري(ره) و ابراز خوشنودي از استمرار فعاليت شعب دانشکده، به زمينه¬هاي تعامل دانشکده اصول الدين با سازمان يونسکو از جمله در زمينه تدوين پايان¬نامه و رساله دانشجويان مقاطع تحصيلات تکميلي در زمينه¬هاي مورد توجه آن سازمان اشاره کرد و موافقت خود را با درخواست¬هاي مطرح شده ابراز داشت.

/td>
تقويم دانشگاهي
نيمسال اول سال تحصيلي 96ـ1395
انتخاب واحد 15/6/95 تا 18/6/95
درخواست ميهماني يک ماه قبل از شروع ترم
شروع نيمسال 1/7/95
پايان نيمسال 7/11/95
شروع کلاس ها 3/7/95
پایان کلاس ها 23/10/95
حذف و اضافه 17/7/95 تا 19/7/95
حذف اضطراری 14/10/95 تا 15/10/95
امتحانات 25/10/95 تا 7/11/95

تذکرات مهم: انتخاب واحد بصورت اينترنتي و فقط در بازه زماني اعلام شده انجام خواهد شد.
در صورت داشتن بدهي با مراجعه به امور مالي نسبت به تسويه آن اقدام نماييد درغير اينصورت اجازه ورود به سيستم و ثبت انتخاب واحد نخواهيد داشت.
پس از انجام هر يک از فرايند (انتخاب واحد)، (حذف و اضافه) يا (حذف اضطراري) جهت تاييد و ثبت نهايي به مسئول آموزش مراجعه کنيد.

دانشکده اصول الدين